Intencje

SŁUŻBA BOŻA od 27 czerwca do 3 lipca 2022 r.

PONIEDZIAŁEK – 27 czerwca
8.00 + Ryszarda Cieślaka (int. od przyjaciół z Gorzowa i Krotoszyna)
16.30 + Ryszarda Ciszewskiego (int. od sąsiadów z ulicy Sierakowickiej i Łącznej w Skierniewicach) //Reginę Charusta (greg.)
17.00 + Mariannę Wiśniewską w 22 r. śm., Władysława i Dorotę Wiśniewskich, Sabinę i Mariana Paciorków,
Mariana i Adama Bieńków, Irenę Sobieraj, Bożenę i Jana Tomczyńskich, Piotra Paciorka i Jana Tartanusa //

Władysława Zagawę (int. od córki i syna z rodzinami)
WTOREK – 28 czerwca
8.00 + Reginę Charusta (greg.)
16.00 + Teresę Wójcik (int. od uczestników pogrzebu)
16.30 + Pawła Kletke, Janinę i Zdzisława Wyszogrodzkich oraz Tadeusza Seligę
17.00 + Władysława Krokockiego i Marka Pruka z okazji imienin
ŚRODA – 29 czerwca- uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
9.00 + Piotra Bakalarskiego z rodzicami i teściami // + Reginę Charusta (greg.)
16.30 – NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE
17.00 o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu dla Julii
Kędziora w 18 r. urodzin // – propria
CZWARTEK – 30 lipca
8.00 + Reginę Charusta (greg.)
16.00 + zmarłych z rodzin: Jaszewskich i Adamskich oraz Józefa Kaczyńskiego
16.30 + Bolesława i Genowefę Szcześniaków oraz zmarłych z rodzin: Oręziaków i Szcześniaków
17.00 + Lucjana Kusta (int. od córki Wiesławy z rodziną)
PIĄTEK – 1 lipca – I piątek miesiąca
8.00 – MSZA ŚWIĘTA WYPOMINKOWA
16.30 + Józefa Szkupa w 8 r. śm. z żoną Teresą, Mateusza Zofię Szkupów, Jana i Zofię Moskwów z dziećmi
17.00 + Romana, Irenę, Leszka, Kazimierza i wszystkich zmarłych z rodzin: Sierotów, Sandomierzów,
Kuczewskich i Pruków // + Halinę Łęcką (int. od sąsiadek: Dębskiej, Tyśkowej, Kacprzakowej, Kędziorowej i
Drzewicowej z rodzinami)
SOBOTA – 2 lipca
8.00 + Małgorzatę Dańczak w 5 r. śm., Władysława Guzka z rodzicami, Stanisława, Stanisławę, Bronisława i
Krzysztofa Sobczaków, Stanisława Wawrzyniaka, Stanisławę i Zdzisława Wyszogrodzkich, Annę i Stanisława
Kędziorów, dziadków Zielińskich i Sobczaków
16.30 + Tadeusza Magdziarza w 6 r. śm. z rodzicami i dziadkami oraz Jana i Janinę Hawryluków
17.00 – ŚLUB: Karol – Karolina
NIEDZIELA – 3 lipca – XIV Niedziela Zwykła

8.00 + Stanisławę i Tadeusza Człapińskich z synem, Władysława Tuchowskiego i Stefana Skomiała
10.00 + Bolesława, Andrzeja, Antoninę i Stanisława Majewskich, zmarłych z rodziny Grzybów i Sylwestra
Sobola
12.00 – w intencji parafian
17.00 + Juliana i Juliannę Michalaków, Macieja i Krystynę Michalaków oraz Stanisława Michalaka